top of page

O NAS

BARTOSZ SOBAŃSKI LUKASZ BOTOR 2.jpg

Kim jesteśmy i jakimi wartościami się kierujemy?
Jesteśmy młodą, ambitną pracownią projektową, która powstała w wyniku połączenia osób o różnych cechach, doświadczeniach i umiejętnościach. Podczas naszej pracy zawodowej mieliśmy okazję tworzyć obiekty w różnej skali i o różnym stopniu skomplikowania - budynki mieszkaniowe wielorodzinne i usługowe, projekty urbanistyczne, czy stadiony sportowe. Z kolei największą wartością w naszym życiu są relacje. Zarówno te prywatne, jak i biznesowe. Wszystkich kontrahentów traktujemy jak swoich partnerów, z którymi przy pomocy dobrej, wzajemnej komunikacji, wspólnie realizujemy wyznaczone sobie cele.

IMG_7659_edited.jpg

Co robimy?
Projektujemy zarówno indywidualne domy jednorodzinne, jak i obiekty wielkogabarytowe, a jedną z naszych specjalności jest obsługa projektowa fabryk produkujących domy prefabrykowane. Obecnie biuro INNI ARCHITEKCI współpracuje z 4 fabrykami produkującymi domy w konstrukcji drewnianej, świadcząc swoje usługi projektowe na terenie Polski i Niemiec.
Najpopularniejsze z nich to Danwood Haus oraz Thoma Holz (producent domów z drewna księżycowego). Wspólnie z wszystkimi wspomnianymi fabrykami zaprojektowaliśmy już ponad 200 budynków, a klienci często kontynuują z nami współpracę przy projekcie wnętrza. Oprócz tego, współpracujemy z takimi firmami jak ATLAS WARD POLSKA SP. Z O.O., MLP Group S.A. czy SATOIA S.A, projektując dla nich hale magazynowe i produkcyjne. Ale nasze biuro stale się rozwija, a do zespołu wciąż dołączają nowe osoby o różnych umiejętnościach i zasobach. Dzięki temu, możemy obecnie obsłużyć projekty w każdej skali, o każdej funkcji i każdym stopniu skomplikowania oraz wiemy, że możemy sprostać oczekiwaniom niejednego kontrahenta.

Jak pracujemy z inwestorami?
Spotkania z inwestorami są jednym z najważniejszych momentów naszej pracy. Pragniemy dobrze ich poznać i jak najwięcej dowiedzieć się o ich potrzebach, marzeniach i celach inwestycyjnych, by nasz udział w procesie projektowym przyczynił się do ich sukcesu. Słuchamy, słuchamy i jeszcze raz słuchamy. Potem odpowiadamy kreską, obrazem i przestrzenią. Służymy dobrą radą, nie narzucamy. Wspólnie wypracowujemy kompromisy i najbardziej optymalne rozwiązania. W trakcie procesu projektowego tworzymy dokładną dokumentację projektową, model 3D z możliwością wirtualnego spaceru oraz foto realistyczne wizualizacje. Dzięki temu, klienci lepiej rozumieją projektowaną przestrzeń oraz przyjęte rozwiązania techniczne i projektowe.


PODSUMOWANIE
Firma INNI ARCHITEKCI, to pracownia, która zna proces projektowy i inwestycyjny obiektów każdej skali oraz oferuje obsługę inwestycyjną dostosowaną do potrzeb kontrahenta oraz aktualnych wymagań rynkowych. Jesteśmy bardzo elastyczni i śmiało podejmujemy nowe wyzwania. W dodatku jesteśmy bardzo zdeterminowani, by wciąż poszerzać swoje horyzonty i się rozwijać. Mamy nadzieję, że przedstawiony profil i sposób pracy naszego biura spotka się z Państwa aprobatą i możliwe będzie spotkanie podczas którego porozmawiamy o potencjalnych wspólnych przedsięwzięciach. W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

bottom of page